Home » Reklama

Reklama

Reklama w 1490

Radio WPNA jest jedyną stacją na polonijnym rynku nadającą swój program 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu! Dzięki najbogatszej ofercie programowej docierającej do słuchaczy w każdym wieku, niezależnie od wykształcenia, poglądów politycznych, wykonywanego zawodu, czy zainteresowań, możemy się poszczycić mianem radia rodzinnego, którego cechami są: niezależność, doświadczenie i tradycja.

Parasol jaki roztacza nad nami największa polonijna organizacja na świecie – Związek Narodowy Polski – daje nam przywilej ograniczania czasu komercyjnego w stosunku do treści merytorycznych. Mniejsza liczba reklam na antenie powoduje, że spoty reklamujące usługi naszych sponsorów są bardziej dostrzegalne. Reklama jest dzięki temu skuteczniejsza niż ta, która pojawia się w zalewie innych informacji komercyjnych na antenie pozostałych stacji.

Dysponujemy własnym studiem produkcyjnym, współpracujemy również ze specjalistami z Polski, co pozwala nam na dobranie najlepszych kampanii promocyjnych do potrzeb naszych klientów. Stawiamy na uczciwość, uważnie słuchamy naszych klientów oraz słuchaczy, ale jesteśmy również gotowi do udzielenia profesjonalnych porad odnośnie najlepszych sposobów reklamy, promocji i prezentacji na radiowej antenie. Ceny naszych usług są bardzo przystępne i elastyczne, dostosowane do konkretnych kampanii reklamowych.

Zadzwoń do nas pod nr. 1-847-984-1490 (#5)  lub wyślij poniższy formularz

 

Fields marked with a red asterisk are required / Pola oznaczone czerwoną gwiazdką są wymagane