Home » Ramówka

Ramówka

Po informacje na temat wybranej audycji, proszę kliknij na jej nazwę.

MonTueWedThuFriSatSun
12am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)12:00 am - 6:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)12:00 am - 6:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)12:00 am - 6:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)12:00 am - 6:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)12:00 am - 6:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)12:00 am - 7:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)12:00 am - 6:30 am
1am
2am
3am
4am
5am
6am
Sami Swoi – Andrzej Kiesz6:00 am - 7:00 am
Sami Swoi – Andrzej Kiesz6:00 am - 7:00 am
Sami Swoi – Andrzej Kiesz6:00 am - 7:00 am
Sami Swoi – Andrzej Kiesz6:00 am - 7:00 am
Sami Swoi – Andrzej Kiesz6:00 am - 7:00 am
Godzina Różańcowa Ojca Justyna6:30 am - 7:00 am
7am
Radio Chicago – Sławomir Bielawiec i Waldemar Łada7:00 am - 9:00 am
Radio Chicago – Sławomir Bielawiec i Waldemar Łada7:00 am - 9:00 am
Radio Chicago – Sławomir Bielawiec i Waldemar Łada7:00 am - 9:00 am
Radio Chicago – Sławomir Bielawiec i Waldemar Łada7:00 am - 9:00 am
Radio Chicago – Sławomir Bielawiec i Waldemar Łada7:00 am - 9:00 am
Radio Razem – Zofia Boris7:00 am - 9:00 am
Transmisja Mszy Św. z Kościoła Św. Ferdynanda7:00 am - 8:00 am
8am
Pociąg Marzeń – Jacek Chaba8:00 am - 9:00 am
9am
Radio EMKA – Marcin Kania9:00 am - 11:00 am
Radio EMKA – Marcin Kania9:00 am - 11:00 am
Radio EMKA – Marcin Kania9:00 am - 11:00 am
Radio EMKA – Marcin Kania9:00 am - 11:00 am
Radio EMKA – Marcin Kania9:00 am - 11:00 am
Hagerty Irish Program9:00 am - 11:00 am
Za Kulisami – Marek Kulisiewicz9:00 am - 11:00 am
10am
11am
Studio SOHO – Jolanta Kaczmarska-Waltos11:00 am - 12:00 pm
Studio SOHO – Jolanta Kaczmarska-Waltos11:00 am - 12:00 pm
Studio SOHO – Jolanta Kaczmarska-Waltos11:00 am - 12:00 pm
Studio SOHO – Jolanta Kaczmarska-Waltos11:00 am - 12:00 pm
Studio SOHO – Jolanta Kaczmarska-Waltos11:00 am - 12:00 pm
The O’Connor Show11:00 am - 1:00 pm
International Polka Association11:00 am - 12:00 pm
12pm
Stacja Chicago – Magda Marczewska, Jacek Niemczyk i Jacek Zieliński12:00 pm - 5:00 pm
Stacja Chicago – Magda Marczewska, Jacek Niemczyk i Jacek Zieliński12:00 pm - 4:00 pm
Stacja Chicago – Magda Marczewska, Jacek Niemczyk i Jacek Zieliński12:00 pm - 4:00 pm
Stacja Chicago – Magda Marczewska, Jacek Niemczyk i Jacek Zieliński12:00 pm - 4:00 pm
Stacja Chicago – Magda Marczewska, Jacek Niemczyk i Jacek Zieliński12:00 pm - 4:00 pm
Polka Show – Eddie Blazonczyk12:00 pm - 1:00 pm
1pm
Polka Show – Eddie Blazonczyk1:00 pm - 2:00 pm
Radio Na Góralską Nutę – Andrzej Gędłek1:00 pm - 1:30 pm
Związek Podhalan w Ameryce1:30 pm - 3:30 pm
2pm
Prawy do Lewego – Dariusz Wiśniewski i Jacek Zieliński2:00 pm - 4:00 pm
3pm
Radio Na Góralską Nutę – Andrzej Gędłek3:30 pm - 4:00 pm
4pm
Nasz Dom – Barbara Pedersen4:00 pm - 5:00 pm
Radio Razem – Zofia Boris4:00 pm - 5:00 pm
Radio Razem – Zofia Boris4:00 pm - 5:00 pm
Radio Razem – Zofia Boris4:00 pm - 5:00 pm
St. Volodymyr Ukrainian Orthodox Cathedral Program4:00 pm - 4:30 pm
Nasze Dziedzictwo – Polscy Twórcy Ludowi4:30 pm - 6:00 pm
Z Ewangelią Przez Życie4:00 pm - 4:30 pm
Music Show4:30 pm - 5:00 pm
5pm
Otwarty Mikrofon – Łucja Śliwa5:00 pm - 7:00 pm
Otwarty Mikrofon – Łucja Śliwa5:00 pm - 7:00 pm
Otwarty Mikrofon – Łucja Śliwa5:00 pm - 7:00 pm
Otwarty Mikrofon – Łucja Śliwa5:00 pm - 7:00 pm
Otwarty Mikrofon – Łucja Śliwa5:00 pm - 7:00 pm
Wiara i Wolność – Tadeusz Tomal5:00 pm - 6:30 pm
6pm
Na Śląskiej Fali – Związek Ślązaków w Ameryce6:00 pm - 8:00 pm
The Doris Davenport Show6:30 pm - 8:00 pm
7pm
Tajemnice Świata – Barbara Choroszy7:00 pm - 7:30 pm
Radio Na Góralską Nutę – Andrzej Gędłek7:30 pm - 9:00 pm
Tajemnice Świata – Barbara Choroszy7:00 pm - 7:30 pm
Radio Anna – Anna Krzeszowiec7:30 pm - 8:00 pm
Tajemnice Świata – Barbara Choroszy7:00 pm - 7:30 pm
Paragrafy i Finanse – Dr. Bogdan Mucha7:30 pm - 8:00 pm
Tajemnice Świata – Barbara Choroszy7:00 pm - 7:30 pm
Radio Anna – Anna Krzeszowiec7:30 pm - 8:00 pm
Tajemnice Świata – Barbara Choroszy7:00 pm - 7:30 pm
Kulisy Natury – Dorota i Cezary Orłowski7:30 pm - 8:00 pm
8pm
Sami Swoi – Andrzej Kiesz8:00 pm - 9:00 pm
Radio Maryja8:00 pm - 10:00 pm
Radio Na Góralską Nutę – Andrzej Gędłek8:00 pm - 9:00 pm
Rynek 44 – Marek Sewiński8:00 pm - 8:30 pm
Program Stefana Tomczyńskiego8:30 pm - 9:00 pm
Polonijny Magazyn Informacyjny – Emilia Sadaj-Baraniak, Andrzej Baraniak8:00 pm - 9:00 pm
Accordion Evening Fiesta – Edward Smoleń8:00 pm - 9:00 pm
9pm
Radio Maryja9:00 pm - 10:00 pm
Radio Maryja9:00 pm - 10:00 pm
Radio Maryja9:00 pm - 10:00 pm
Radio Maryja9:00 pm - 10:00 pm
The Rap Sheet – Hottest Hit Music9:00 pm - 10:00 pm
Roman Catholic Holy Mass – Ascension Church Oak Park9:00 pm - 10:00 pm
10pm
Na Serio – Zbigniew Banaś10:00 pm - 11:00 pm
Za Kulisami – Marek Kulisiewicz10:00 pm - 11:00 pm
Na Serio – Bogdan Łańko i Ewa Milde10:00 pm - 11:00 pm
Na Serio – Bogdan Łańko i Ewa Milde10:00 pm - 11:00 pm
Na Serio – Zbigniew Banaś10:00 pm - 11:00 pm
Nocna Stacja (Stacja Chicago)10:00 pm - 12:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)10:00 pm - 12:00 am
11pm
Nocna Stacja (Stacja Chicago)11:00 pm - 12:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)11:00 pm - 12:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)11:00 pm - 12:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)11:00 pm - 12:00 am
Nocna Stacja (Stacja Chicago)11:00 pm - 12:00 am